Joga med vrhovi
- 15:30
- Kamniška koča na Kamniškem sedlu
Po vzponu na Kamniško sedlo si bomo vzeli čas za nekaj, kar naše telo po gorskem koraku najbolj potrebuje – sprostitev, raztezanje in umiritev.
Ob praznovanju 120-letnice Kamniške koče na Kamniškem sedlu vas vabimo na edinstveno doživetje joge, kjer bomo v objemu mogočnih Kamniško-Savinjskih Alp združili gibanje, dih in čudovito gorsko naravo.
Skozi nežno vodeno vadbo bomo sprostili napetosti, raztegnili telo ter z zavestnim dihanjem obnovili energijo. Vadba je zasnovana tako, da pomaga telesu pri regeneraciji po hoji in hkrati umiri misli, zato je primerna tudi za začetnike.
Dogodek je namenjen vsem, ki si želite doživeti jogo z razgledom na Kamniško savinjske Alpe – na 1864 metrih nad morjem.
Zaradi posebnosti lokacije je število mest omejeno. Prijave so obvezne!
Lokacija: Kamniško sedlo
Datum: 27.8.2026
Ura: 15.30
Cena: 20€
Vadbo vodita: Ajda Špacapan Korenčič in Manca Srdar
Prijave in informacije: varstvo.narave@pdkamnik.si
*Več informacij o dogodku prejmete ob prijavi.
*V primeru dežja bo dogodek prestavljen na drug primeren termin.
Pridružite se nam na sprostitveni jogi med vrhovi, kjer se bosta gibanje in dih prepletla z krasno kuliso Kamniško-Savinjskih Alp. Podarite si trenutek zase ter po gorskem koraku obnovite telo, umirite misli in napolnite energijo v objemu narave.
