Kontakt

Naslov

Planinsko društvo Kamnik (PD Kamnik)
Šutna 42
SI - 1240 Kamnik

E-pošta

info@pdkamnik.si

Telefon

+386 (0)1 83 91 345
+386 (0)51 394 481

Uradne ure

ponedeljek in petek od 9. - 12. ure
sreda od 13. - 17. ure

Ostali podatki

Matična številka: 5137497000
Davčna številka: SI82258198 (Društvo je zavezanec za DDV)
TRR/IBAN: SI56 0231 2001 1917 914 (NLB d.d.)

PREDSEDNIK DRUŠTVAMarko Petekpredsednik@pdkamnik.si
041 874 887
PODPREDSEDNIK DRUŠTVAIvan Resnikplaninsko.gospodarstvo@pdkamnik.si051 257 600
PODPREDSEDNIK DRUŠTVAZdravko Bodlajplaninske.poti@pdkamnik.si051 344 809
Odsek za gospodarstvo in koče (OGK)Ivan Resnikplaninsko.gospodarstvo@pdkamnik.si051 257 600
Odsek za planinske poti (OPP)Zdravko Bodlajplaninske.poti@pdkamnik.si051 344 809
Odsek za promocijo (OP)Sanja Peklarpr@pdkamnik.si031 766 650
Alpinistični odsek (AO)Jure Prezeljalpinisticni.odsek@pdkamnik.si041 267 333
Športno-plezalni odsek (ŠPO)Žiga Oražemsportno.plezanje@pdkamnik.si031 803 268
Vodniški odsek (VO)Andrej Slakvodniski.odsek@pdkamnik.si041 401 689
Mladinski odsek (MO)Katja Mlakarmladinski.odsek@pdkamnik.si040 730 891
Turno-smučarski in kolesarski odsek (TSKO)Simon Berlectsko@pdkamnik.si031 369 431
Odsek za varstvo narave (OVN)Katja Tabernikvarstvo.narave@pdkamnik.si041 721 478
TajništvoMaja Soncinfo@pdkamnik.si01 8391 345
RačunovodstvoMarjan Kobavinfo@pdkamnik.si041 796 898
Kamniška koča na Kamniškem sedluRoman Resnikplaninsko.gospodarstvo@pdkamnik.si031 673 555
Cojzova koča na Kokrškem sedluRajko Balantičplaninsko.gospodarstvo@pdkamnik.si041 706 121
Plezalna stenaBoris Bodlajplaninsko.gospodarstvo@pdkamnik.si040 649 707
Društveni prostoriVital Vekplaninsko.gospodarstvo@pdkamnik.si041 672 910