|


Letni program 2018 Medijsko središče Prijava na e-novice

O nas

Planinsko društvo Kamnik (PD Kamnik)
Šutna 42, SI - 1240 Kamnik
E-pošta: info@pdkamnik.si

Tel.: +386 (0)1 83 91 345
Fax.: +386 (0)1 83 91 345

Uradne ure:
- ponedeljek in petek od 9. - 12. ure
- sreda od 13. - 17. ure

Matična številka: 5137497000
Davčna številka: SI82258198 (Društvo je zavezanec za DDV)

TRR/IBAN:
- SI56 0231 2001 1917 914 (NLB d.d.)
SWIFT/BIC: LJBASI2X (Nova Ljubljanska banka, d. d.)

Zakoniti zastopnik-predsednik društva:
Marko Petek

PREDSEDNIK DRUŠTVA Marko Petek predsednik@pdkamnik.si 041 874 887 Dejavnost
PODPREDSEDNIK DRUŠTVA Ivan Resnik ivan.resnik@siol.net 051 257 600 Gospodarstvo
PODPREDSEDNIK DRUŠTVA Zdravko Bodlaj zdravko.bodlaj@gmail.com 051 344 809 Poti
Odsek za gospodarstvo in koče (OGK) Ivan Resnik ivan.resnik@siol.net 051 257 600 Načelnik; koče, žičnice
Odsek za planinske poti (OPP) Zdravko Bodlaj zdravko.bodlaj@gmail.com 051 344 809 Načelnik; poti, ceste
Odsek za promocijo (OP) Matjaž Šerkezi serkezim@gmail.com 041 663 446 Načelnik; splet, promocija
Alpinistični odsek (AO) Jure Prezelj jure.prezelj@gmail.com 041 267 333 Načelnik; šola, odprave
Športno-plezalni odsek (ŠPO) Žiga Oražem ziga.orazem@gmail.com 031 803 268 Načelnik; šola, treningi, vadba
Vodniški odsek (VO) Andrej Slak andrej.slak@amis.net 041 401 689 Načelnik; ture društva
Mladinski odsek (MO) Katja Mlakar mlakar_katja@yahoo.com 040 730 891 Načelnica; mentorstvo OŠ, ture
Turno-smučarski in kolesarski odsek (TSKO) Simon Berlec simon.berlec@gmail.com 031 369 431 Načelnik; kolesarstvo, smučanje
Odsek za varstvo narave (OVN) Katja Tabernik katja.tabernik@gmail.com 041 721 478 Načelnica; ture, varstvo narave
Tajništvo Cvetka Pestotnik info@pdkamnik.si 01 8391 345 Administratorka
Računovodstvo Marjan Kobav marjan.kobav@gmail.com 041 796 898 Računovodja
Kamniška koča na Kamniškem sedlu Roman Resnik roman_resnik@t-2.net 031 673 555 Gospodar
Cojzova koča na Kokrškem sedlu Rajko Balantič rajko.balantic@gmail.com 041 706 121 Gospodar
Plezalna stena Roman Resnik roman_resnik@t-2.net 031 673 555 Gospodar
Društveni prostori Vital Vek vektal@gmail.com 041 672 910 Gospodar


Vse prispevke za objavo na spletni strani pošljite na spletne.strani@pdkamnik.si
 

 

 
SOCIALNA OMREŽJA
Če ti je vsebina všeč, jo »všečkaj« ali objavi na FaceBook-u.

© Planinsko društvo Kamnik, 2018 | Šutna 42, 1240 Kamnik | tel.: 01/8391-345 | fax.: 01/8391-345 | e-pošta